codebazan

کارگاه عکاسی ماکرو

 

کارگاه جامع عکاسی ماکرو توسط آموزشگاه هنرهای تجسمی هنرنوین در تیرماه سال ۱۳۹۵ با ظرفیت محدود برگزار می گردد، در این کارگاه هنرجویان آشنایی جامعی با ماکروگرافی پیدا میکنند و پس از شناخت تجهیزات و نحوه استفاده از آنها می تواند تصاویر ماکرو زیبایی از اجسام و موجودات کوچک ثبت نمایند، این کارگاه مناسب تمامی علاقمندان به عکاسی می باشد.

عکاسی ماکرو :

شیوه ای از عکاسی می باشد که در آن اجسام و جانورانی که بسیار کوچک می باشند را میتوان با بزرگنمایی چند برابر عکاسی نمود و تصاویر آن ها را ثبت نمود، در عکاسی ماکرو میتوانید حشرات و جانوران بسیار ریزی را عکاسی نمایید که شاید دیدن جزئیات آن ها با چشم ممکن پذیر نباشد. این رشته یکی از جذاب ترین بخش های عکاسی می باشد که علاقمندان زیادی دارد،

مباحث کارگاه :

  1. آشنایی با عکاسی ماکرو
  2. شناخت تجهیزات مورد نیاز
  3. معرفی روش های ماکروگرافی
  4. نورپردازی حرفه ای در ماکروگرافی
  5. توضیح تکنیک های خاص در ماکروگرافی
  6. خلق جلوه های ویژه و جذابیت بصری در ماکروگرافی

در این کارگاه پس از آشنایی کلی با عکاسی ماکرو به بحث و بررسی استفاده بهینه از تجهیزات می پردازیم، همچنین در این کارگاه آموزش می بینیم که چطور با تجهیزات بسیار ارزان و با استفاده از تکنیک ها خاص، عکس های زیبایی همچون تصاویر پوستر کارگاه ثبت نماییم.

اطلاعات شرکت در کارگاه

مدرس : استاد پیام صفایی

مدت زمان کارگاه : دو بخش ۱٫۵ ساعته به همراه پذیرایی.

تاریخ برگراری :

تیرماه سال ۱۳۹۵ – به دلیل محدودیت در ظرفیت، کارگاه در چند نوبت اجرا می گردد.

شهریه کارگاه ۱۶۰ هزار تومان می باشد، هنرجویانی که در کارگاه شرکت می نمایند از ۱۰% تخفیف در ثبت نام دیگر دوره های آموزشی برخوردار می شوند.

در پایان گواهی حضور به شرکت کنندگان اهدا می گردد.

ورک شاپ عکاسی ماکرو

ورک شاپ عکاسی ماکرو

جهت ثبت نام در کارگاه لطفا با دفتر آموزشگاه هنرنوین تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه هنرهای تجسمی هنرنوین