codebazan

تخفیف آموزش عکاسی ویژه پاییز

دپارتمان آموزش عکاسی آموزشگاه هنرهای تجسمی هنرنوین برای پاییز سال ۱۳۹۶ برای تمامی علاقمندان به رشته عکاسی ۱۰% تخفیف در نظر گرفته است.

این دوره ها شامل آموزش عکاسی مقدماتی و پیشرفته، آموزش فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته،  آموزش دوره های تخصصی عکاسی مد و فشن، عکاسی آسمان شب، عکاسی ماکرو، آموزش عکاسی خبری یا فتوژورنالیست، آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، آموزش تصویربرداری و تدوین، آموزش دوره حرفه ای ساخت ویدئوکلیپ، آموزش تخصصی نرم افزار محبوب افترافکت، آموزش کامل فیلم برداری اکشن ( شناخت تجهیرات حرفه ای فیلم برداری، رونین، کرین، هلی شات و … ) و دورهای متنوع دیگر می باشد.

تخفیف آموززشگاه عکاسی ترم پاییز

تخفیف آموززشگاه عکاسی ترم پاییز

آموزشگاه جهت تشویق علاقمندان به عکاسی برای تمام دوره های مختلف تخفیف ویژه لحاظ نموده است که امید است موجبات اشتیاق شرکت در دوره ها و کسب اطلاعات مفید را فراهم آورد.

آموزشگاه هنرنوین در تمامی دوره های مقدماتی و پیشرفته خود از اساتید بنام دانشگاهی بهره برده است و کلاس های تئوری تواما با فعالیت عملی اجرا می گردد، همچنین برای بازدهی بیشتر کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود و شهریه های دوره ها به صورت کلاس های عمومی محاسبه شده است که مورد استقبال هنرجویان در دوره های گذشته قرار گرفته است و تمایل آنها جهت شرکت در دوره ها را افزایش داده است.

لازم به ذکر است در پایان تمامی دوره های تخصصی آموزشگاه هنرنوین به هنرجویان مدرک مربوطه تقدیم میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دپارتمان آموزشگاه عکاسی آموزشگاه هنرهای تجسمی هنرنوین تماس حاصل فرمایید.